Młodzicy U14 zaczynają sezon od zwycięstwa.

received_10201066839708757

Dzisiaj swoje zmagania w sezonie 2015/16 rozpoczęli nasi młodzicy w kategorii wiekowej U14.

Według terminarza powinien to już być 3 mecz naszych zawodników, jednak dwa poprzednie spotkania zostały przełożone na inne terminy, wobec tego dzisiejszy mecz był inauguracyjnym .

Początek sezonu nieco opózniony , jednak bardzo udany.

Nasi zawodnicy, pokonali na wyjezdzie drużynę gospodarzy, UKS MOSIR BASKET Sochaczew.

Mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Legion zaczął mocno i już w połowie pierwszej kwarty prowadził 19 : 7. Gospodarze zaczęli odrabiać ale na koniec kwarty zegar pokazywał wynik 25 : 19 dla Legionowa. W drugiej kwarcie nasi chłopcy byli mniej skuteczni i po pierwszej połowie meczu nasza przewaga zmalała do jednego punktu ( 37 : 36 ).

Dalsza część spotkania obfitowała w ciągłe zmiany prowadzenia, a wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. O sukcesie zaważyła dobra postawa naszych młodzików w ostatniej kwarcie , a spotkanie zakończyło się korzystnym dla nas wynikiem 78 : 74.

Markiewicz(25), Bartkowiak(13), Matysiak(10), Jurkowski(10), Chudek(6), Komuda(6), Deplewski(4), Piątkowski(2), Komorowski(2), Sowiński